empty
home   /   nieuws

Vrienden van de VVAD

VVAD vrienden.jpg
Word vriend van de VVAD en steun onze mooie vereniging!
De VVAD zorgt ervoor dat afgestudeerden contact met elkaar kunnen blijven houden of weer in contact met elkaar kunnen komen. Dit doen we op verschillende wijzen, maar 1 van deze manieren is ons jaarlijkse magazine de Drieslagen.

Dit magazine heeft jaarlijks een oplage van ca. 3.000 stuks onder onze leden. Om dit prachtige magazine voor onze leden betaalbaar te houden starten we dit jaar met een proef met betrekking tot adverteren. Dit gaan we doen met een vrienden van de VVAD pagina. We zoeken hiervoor bedrijven uit ons netwerk om vriend te worden van de VVAD. 

Kosten zullen voor de oplage van 2018 slechts 100 euro zijn! In ruil hiervoor zal uw bedrijfslogo (maximaal 6 cm groot) worden vermeld op de ‘vrienden van de VVAD’ pagina.

Graag horen we of u geïnteresseerd bent om vriend van ons te worden!
 

Terug naar overzicht

Delen: